перегони закінчилися двома адмінматеріалами та блокуванням авто – Сумські Дебати

4


На вулиці Ковпака патрульні виявили транспортний засіб Volkswagen Jetta, водій якого порушив ПДР. Керманич не увімкнув покажчик повороту відповідного напрямку руху.

Інспектори, ввімкнувши проблискові маячки та звукову сирену, відразу ж подали вимогу про зупинку. Та водій не лише не зупинявся, а й почав тікати, порушуючи вимоги ПДР. Охоронці порядку, переслідуючи автівку, зорієнтували ще один екіпаж. І вже на вулиці Сонячній шляхом блокування патрульні зупинили втікача.

35-річний чоловік за кермом спершу вдавав здивування. Водій не розумів, чому він повинен був зупинитися, коли йому подали вимогу про зупинку. Та врешті з правопорушенням погодився.

На громадянина патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами при зміні напрямку руху) та склали протокол за ст. 122–2 (Невиконання водієм вимоги про зупинку) КУпАП.

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/u-sumah-vodij-tikav-vid-patrulnih-peregoni-zakinchilisya-dvoma-adminmaterialami-ta-blokuvannyam-avto