СБУ повідомила причину санкцій щодо власника мережі «Спортмастер»

4

Санкції щодо сінгапурської компанії Sportmaster Operations Pte. Ltd, яка є засновником мережі крамниць «Спортмастер» в Україні, запроваджені на підставі інформації про роботу цієї мережі в окупованому Криму. Про це повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на інформацію Служби безпеки України.

Згідно із заявою, ще влітку 2020 року СБУ скерувала листа до МЗС України, в якому заявила «про протиправність такої діяльності на тимчасово окупованих територіях». Опісля міністерство «неодноразово зверталося з відповідними нотами до держорганів Сінгапуру, які залишилися без розгляду і належного реагування».

Як йдеться на офіційному сайті російської мережі «Спортмастер», в окупованому Криму наразі працюють п’ять магазинів цього ритейлера.

Нагадаємо, 20 лютого набули чинності санкції проти компанії-власника відомої мережі крамниць спортивних товарів «Спортмастер» Sportmaster Operations Pte. Ltd з Сінгапуру.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб, кінцевими власниками «Спортмастер-Україна» з частками 30,79% є брати Микола та Володимир Фартушняки, ще таку саму частку контролює їхній партнер Олександр Михальський. У держреєстрі зазначене, що усі вони мають громадянство Мальти і проживають у Швейцарії.

Власники «Спортмастера» також розвивають в Україні мережу крамниць одягу O’STIN.

22 лютого компанія «Спортмастер Україна» заявила, що «потрапляння в санкційний список РНБО її материнської компанії є не аргументованим і помилковим, що викликає багато питань».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/sbu_povidomila_prichinu_sanktsiy_shhodo_vlasnika_merezhi_sportmaster_n1514822