Суд відпустив під особисте зобов’язання рівненську стоматологиню, яка била дітей

8

29-річна Інна Кравчук била дітей-пацієнтів під час лікування

Дитячу стоматологиню Інну Кравчук із Рівного, яку підозрюють у побитті дітей, відпустили під особисте зобов’язання. Про це повідомили у прес-службі суду.

Згідно з ухвалою суду тепер 29-річна жінка зобов’язана прибувати за кожною вимогою до суду або іншого визначеного органу державної влади, не відлучатися з населеного пункту, в якому зареєстрована та проживає, без дозволу слідчого, прокурора або суду, утримуватися від спілкування з будь-якою особою, визначеною слідчим суддею, судом, або спілкуватися з нею із дотриманням умов, визначених слідчим суддею, судом.

Як інформував ZAXID.NET, 9 лютого Рівненська місцева прокуратура повідомила про відкриття за ст. 140 КК кримінального провадження щодо неналежного виконання професійних обов’язків медиком, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому.

У повідомленні йшлося про те, що з відповідною заявою до поліції звернулася мешканка Рівного. За словами жінки, 4 лютого в одній зі стоматологічних клінік Рівного лікарка неналежно виконала свої професійні обов’язки, чим спричинила гнійне ураження ротової порожнини її шестирічній доньці.

18 лютого рівненській стоматологині повідомлено про підозру за чотирма фактами вчинення протиправних дій відносно дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/sud_vidpustiv_pid_osobiste_zobovyazannya_rivnensku_stomatologinyu_yaka_bila_ditey_n1514818