Суми

Окремі категорії громадян Сум отримають грошову компенсацію за житло

Взято з http://sts.sumy.ua/society/okremi-kategoriyi-gromadyan-sum-otrymayut-groshovu-kompensacziyu-za-zhytlo.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=okremi-kategoriyi-gromadyan-sum-otrymayut-groshovu-kompensacziyu-za-zhytlo

13:28 / 10 Липня

Під час онлайн-засідання комісії щодо розгляду заяв про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення урядовці виокремили категорії населення, які можуть отримати допомогу.

Грошову компесацію зобов`язались виплатити членам сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та особам з інвалідністю, внутрішньо переміщеним особи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяким категоріям осіб, які брали участь в Революції Гідності.

Під час засідання члени комісії розглянули звернення учасника бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, який боронив Україну. Йому призначили грошову компенсацію в розмірі 900,5 тис. гривень.

Також, 21 особі, яким в 2018–2020 роках вже було призначено грошову компенсацію у зв’язку зі збільшенням опосередкованої вартості спорудження житла в Сумській області, провели перерахунок компенсації за належні для отримання жилі приміщення на загальну суму 25,8 млн. грн, яка при надходженні коштів з державного бюджету буде перерахована на особисті рахунки заявників, що відкриті у відділеннях АТ «Ощадбанк».

Після отримання коштів, дані особи матимуть право придбати житло на території України протягом року.

Схожі новини

Back to top button
Close
Close