У СумДУ прокоментували інформацію щодо “крадіжки Васильєва” на 60 млн грн

3


Прес-центр Сумського державного університету оприлюднив коментар з приводу інформації на фб-сторінці Вільної профспілки СумДУ «Справедливість». Нагадаємо, у ній голова профспілки Іван Мозговий звинуватив екс-ректора СумДУ Анатолія Васильєва у крадіжці на 60 млн грн із садиби Харитоненків.

“Ці дописи поширюються І.П. Мозговим, колишнім працівником нашого закладу, який називає себе головою зазначеної профспілки, хоча до її складу не входить жоден студент чи співробітник університету.

Неправдиві повідомлення і необґрунтовані звинувачення на адресу колективу та керівництва університету, які поширюються І.П. Мозговим уже кілька останніх років, за змістом є поєднанням некомпетентності, свідомого перебільшення, маніпулювання, брехні та фантазій автора. На офіційній сторінці профспілки у Facebook ці пости викладаються у відверто хамській манері, і є неприйнятними для цивілізованої академічної спільноти.

Особливо наклепницькими та образливими є дописи І.П. Мозгового на адресу колишнього ректора СумДУ, а нині почесного ректора, голови вченої ради університету А.В. Васильєва. Сумський державний університет для Анатолія Васильовича – це справа усього його життя (студент, аспірант, викладач, упродовж близько 26-ти років – перший заступник керівника закладу, більше 16-ти років – ректор). Саме під його керівництвом СумДУ перетворився у визнаний успішний високорейтинговий університет з потужною науково-освітньою та матеріально-технічною базою, новітніми технологіями навчального процесу, увійшов до топ-групи провідних університетів світу і став одним із лідерів вищої освіти України. Значним є внесок СумДУ під керівництвом А.В. Васильєва і у розвиток сумської громади.

Університет є одним з найбільших платників податків до бюджету міста. За роки існування нашого закладу вищої освіти підготовлено більше 100 тис. кваліфікованих фахівців різних галузей знань. Випускники університету активно працюють у різних сферах діяльності міста: в органах влади і місцевого самоврядування, на підприємствах, в бізнес-структурах, в закладах освіти тощо. Для прикладу: більше половини лікарських кадрів міста Суми – це випускники медичного інституту СумДУ, за відсутності яких надання сумчанам кваліфікованої медичної допомоги було б неможливим.

Зазначимо, що розповсюдження неперевіреної інформації принижує гідність усіх співробітників та студентів університету, які своєю щоденною копіткою працею роблять внесок у соціально-економічний розвиток міста, формують інтелектуальний потенціал нації”, – йдеться у коментарі СумДУ.

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/education/u-sumdu-prokomentuvali-informatsiyu-shhodo-kradizhki-vasilyeva-na-60-mln-grn