У Тернополі поліціянта нагородили за порятунок дитини    

2


23 лютого, у Тернополі нагородили правоохоронця, який врятував дитину, що ледь не впала з балкона четвертого поверху. Про це повідомляє інтернет-видання «Тернополяни»

Нагадаємо подія сталася 11 лютого, коли 6-річний хлопчик перехилився через поручні балкону з 6-го поверху і ледь не впав додолу, зачепившись курткою за поручні.

Свідки події викликали правоохоронців та рятувальників.

Патрульні кинулися до дверей квартири та відчинити їх не мали змоги.

Розуміючи, що це марно, поліціянт Ілля побіг у квартиру поверхом нижче. Діяли так швидко, як тільки могли, адже час був не на їхній користі — дитина висіла на балконі.

Відчувши впевненість в опорі під ногами, патрульний спробував повністю піднятися до хлопчика. Ілля говорив до нього, заспокоював та обмірковував як допомогти. Водночас мати, певно, почувши гамір, вийшла на балкон своєї квартири та затягнула дитину всередину.

Мати хлопчика пояснила, що була у душі й нічого не чула, а хлопчик просто хотів вийти погуляти на вулицю. 

Відтак, сьогодні, 23 лютого,  патрульному Іллі Нестеряку вручено лист-подяку від начальника ГУ НП в Тернопільській області Олександра Богомола.

За сумлінне ставлення до виконаних службових обов’язків, високий професіоналізм та рішучі дії під час порятунку життя малолітньої дитини.


Джерело | обласТь

Джерело https://oblast-te.com.ua/u-ternopoli-policziyanta-nagorodyly-za-poryatunok-dytyny/