В Чорткові проголосували за нового голову районної асоціації футболу

3


В Чорткові, що на Тернопільщині за допомогою голосування обрали нового голову Чортківської районної асоціації футболу – Романа Шуригайла.

У зв’язку зі змінами адміністративно-територіального устрою та утворенням нового великого Чортківського району, вчора, 22 лютого, відбулась конференція голів футбольних асоціацій із колишніх районів, які увійшли до Чортківського – Борщівського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Монастириського та Теребовлянського. Конференцію очолили голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик та його заступник Василь Заторський.

Одне з головних питань, яке обговорили члени конференції, було призначення нового голови Чортківської районної асоціації футболу. Рішенням делегатів та відповідно до вимог статуту вибори відбувались шляхом відкритого голосування. За підсумками підрахунку голосів головою Чортківської районної асоціації футболу обрали Романа Шуригайла. Про це йдеться у повідомленні Чортківської міськради.

«Дякую всім за довіру! Відразу приступаємо до роботи. Спершу проведемо збори у кожній районній федерації, які поки що діють, та визначатимемо, які команди гратимуть в оновленому чемпіонаті», – зазначив Роман Шуригайло.

З його слів, чемпіонат буде поділений на зони задля того, щоб команди могли економити кошти на виїздах. А потім переможці кожної зони братимуть участь у Лізі Чемпіонів та Лізі Тернопільщини. Чемпіонат розпочнеться вже на початку квітня.

Також цікаво, що цьогоріч вперше розігруватиметься кубок оновленого Чортківського району, в якому може взяти участь близько 80 команд.


Джерело | обласТь

Джерело https://oblast-te.com.ua/v-chortkovi-progolosuvaly-za-novogo-golovu-rajonnoyi-asocziacziyi-futbolu/