На Вінниччині створено профільну комісію, яка вивчатиме факт порушення прав пацієнта на безкоштовне лікування від COVID-19

16 жовтня директор Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольга Задорожна прокоментувала ситуацію, що склалася у Вінницькій центральній районній клінічній лікарні.

Сьогодні з’явилася інформація щодо факту порушення прав пацієнта на безкоштовне лікування від COVID-19.

Очільниця профільного департаменту зауважила, що на рахунку Вінницької ЦРКЛ на початку жовтня була достатня сума коштів, виділених державою на лікування хворих на коронавірусну інфекцію. З метою вивчення ситуації, яка склалася у Вінницькій ЦРКЛ, в області створено профільну комісію.

«Профільний департамент ініціював проведення комплексної перевірки Вінницької центральної районної лікарні, включаючи фінансово-економічну діяльність, адекватність призначення препаратів, виконання протоколів МОЗу, а також наявний на рахунках медзакладу фінансовий ресурс. – зауважила Ольга Задорожна. – У разі виявлення суттєвих недоліків ведення фінансово-господарської діяльності закладу,справу буде передано до правоохоронних органів».