Мер Моргунов: Депутатський корпус Вінницької міської ради оновився на 70%

0

Джерело https://www.myvin.com.ua/news/11883-mer-morhunov-deputatskyi-korpus-vinnytskoi-miskoi-rady-onovyvsia-na-70

Сьогодні, 20 листопада, відбулась перша сесія новообраних депутатів Вінницької міської ради VIII скликання.

Сергій Моргунов обраний Вінницьким міським головою вдруге, здобувши перемогу вже у першому турі та отримавши 65,93% голосів вінничан, які прийшли на виборчі дільниці.

На сьогодні депутатський корпус оновився на 70%. У нас є представники з великим управлінським досвідом у сфері будівництва, житлово-комунального господарства, місцевого самоврядування. Присутні представники освіти, охорони здоров’я, діячі культури та підприємці. Вінничани очікують від нас злагодженої роботи, щоб ми утримали те лідерство, яке завоювали 6 років тому, – зазначив мер Вінниці Сергій Моргунов.

За поданням міського голови на посади його заступників міська рада затвердила Матусяка Сергія Володимировича; Очеретного Андрія Михайловича; Тимощука Сергія Володимировича; Форманюка Миколу Вікторовича та Якубович Галину Анатоліївну.

Також рішенням сесії утворено виконавчий комітет міськради 8 скликання та затверджено його персональний склад:

Моргунов Сергій Анатолійович – міський головаЯблонський Павло Васильович – секретар міської радиМатусяк Сергій Володимирович – заступник міського головиОчеретний Андрій Михайлович – заступник міського головиТимощук Сергій Володимирович – заступник міського головиФорманюк Микола Вікторович – заступник міського головиЯкубович Галина Анатоліївна – заступник міського головиЧорнолуцький Сергій Григорович – в.о. керуючого справами виконкомуЗдітовецький Сергій Георгійович – заступник голови Вінницької обласної державної адміністраціїКолесник Микола Павлович – голова Федерації профспілок Вінницької областіКривешко Владислав Сергійович – староста Вінницько-Хутірського старостинського округуЛуценко Наталія Дмитрівна – директор департаменту фінансів міської радиОбливач Галина Миколаївна – староста Деснянського старостинського округуЯклюшин Владислав Володимирович – староста Стадницького старостинського округу

Новообрані депутати запевняють, що гоготові працювати злагоджено, як один механізм на користь Вінниці та містян.

«Незважаючи на массу проблем, від економічного спаду до жахливої пандемії, є відчуття того, що ми все це переживимо і будемо згадувати 2020, як страшний сон. Звісно для цього необхідна злагоджена та командна робота. Все що буде залежити від мене – зроблю 100%, – каже депутат міської ради Вячеслав Терліковський».

«Я дуже радий бути в команді з Сергієм Моргуновим та Володимиром Гройсманом. Подобається те, що вектор наших думок співпадають, і ми дотримуємось лише оного принципу – вінничани важливі! Зараз робимо неабиякий акцент на охороні здоров’я: підтримка лікарів, забезпечення якісного лікування містян і боротьба з ковід.Я у складі комісії з питань ЖКХ. Це дуже цікава робоча група, буде вирішувати питання благоутрою та робимо акцент на облагородженні старих будинків, вони потребують зараз неабякої уваги, – прокоментував депутат міської ради Теймур Абушов».