Луцьк

Звільнили прокурора, який після призначення влаштував п’янку та погрожував «їб*ти» підлеглих, – ЦПК

Взято з https://www.volynnews.com/ua/news/all/zvilnyly-ternopilskoprokura-iakyy-pyiachyv-i-khotiv-intymu-pidlehlykh/

Прокурора Тернопільської області Миколу Петришина звільнили через кілька днів після призначення.

Про це повідомив Центр протидії корупції на своїй сторінці у facebook, пише УНІАН. Зазначають, що прокурор влаштував на робочому місці банкет, на якому пообіцяв підлеглих «їб*ти як тупих свиней».

Звільнення прокурора Петришина: подробиці скандалу

За інформацією ЦПК, 30-річного Миколу Петришина призначили прокурором Тернопільської області 14 вересня.

«У перший же день прокурор влаштував бенкет, на якому змушував підлеглих обіцяти «виконувати будь-які накази». А якщо вони не будуть підкорятися, то пообіцяв їх «їб*ти як тупих свиней», – йдеться в повідомленні.

Зазначають, що наступного дня Микола Петришин заявив, що ніякого бенкету не було. Однак 16 вересня в Києві відбулося засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури, і йому рекомендували подати у відставку: «Офіційна причина звільнення – це нерозуміння з колегами, а неформальна – п’янка на робочому місці і невідповідна поведінка».

Микола Петришин: що про нього відомо

Народився 1 травня 1990 року в місті Яворів Львівської області. У 2012 році закінчив Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», у 2019 році – Національну академію державного управління при Президентові України.

З серпня 2012 року працював на посадах слідчого, старшого слідчого Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у військовій сфері Західного регіону України, слідчого з особливо важливих справ слідчого відділу слідчого управління Генеральної прокуратури України, слідчого з особливо важливих справ Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, служив на посаді військового прокурора Донецького гарнізону, військового прокурора Дарницького гарнізону Центрального регіону України.

За інформацією ЦПК, за останні кілька років у його власності з’явилися 2 квартири, 200-метровий будинок у Києві, земельні ділянки та 4 автомобілі.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Реклама

Loading…

Схожі новини

Back to top button
Close
Close