Луцьк

У декількох багатоповерхівках на Соборності та Молоді безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти

Взято з https://www.volynnews.com/ua/news/all/u-dekilkokh-bahatopoverkhivkakh-na-sobornosti-ta-molodi-bezkoshtovno-vst/

У багатоквартирних будинках на Соборності, 13, 15 та Молоді, 14 безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти.

Про це інформують на сайті міськради.

Сьогодні перший заступник міського голови Григорій Недопад, радник міського голови Ігор Поліщук та керівництво ДКП «Луцьктепло» вкотре зустрілись із лучанами, що мешкають у багатоповерхових будинках, де безкоштовно встановлять індивідуальні теплові пункти (ІТП).

Цього разу їх зустріли мешканці будинків за адресою Соборності, 13, 15 та Молоді, 14.

Ігор Поліщук розповів присутнім, що встановлення ІТП дозволить їм заощадити до 30% від тієї суми, яку вони сплачували за тепло раніше. Окрім того, у їх під’їздах будуть встановлені балансувальні клапани, що регулюватимуть рівномірну подачу як на перший, так і на останній поверх будинку. ІТП встановлюється безкоштовно, за умовами програми співпраці Луцької міської ради, ДКП «Луцьктепло» та Євробанку.

Григорій Недопад додав, що на разі обладнання готове до встановлення, а всі роботи будуть проведені ще до початку наступного опалювального сезону.

Абонентська оплата за обслуговування ІТП становитиме до 20 грн на місяць з кожної квартири, більше ніяких фінансових витрат мешканці не нестимуть. При цьому люди отримають низку суттєвих переваг – ІТП найвищої якості від італійського виробника, економія на опаленні до 30%, збалансована подача теплоносія з однаковим тиском для всіх квартир, регуляція обігріву при потеплінні чи похолоданні.

Окрім того, під час спілкування із мешканцями згаданих багатоквартирних будинків, обговорили актуальні проблеми їх прибудинкових територій.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Реклама

Loading…

Схожі новини

Back to top button
Close
Close