Обіцяють великі виграші: українців заманюють в небезпечні акції

Джерело https://www.volynnews.com/ua/news/all/obitsiaiut-velyki-vyhrashi-ukrayintsiv-zamaniuiut-v-nebezpechni-aktsiyi/

Українцям розсилають повідомленнями про нібито великі виграші. Щоб отримати його, потрібно купити товар. При цьому «продавцям» відомі не тільки номери, але і ПІБ клієнтів.

Про це йдеться в матеріалі OBOZREVATEL.

В СМС повідомляють: картка активована, на ній 370 тис. грн, екстрено зателефонуйте. За вказаним номером відповіла дівчина, яка представилася Алла. На тлі звучить дитячий плач. Дівчина відразу ж просить назвати код із СМС і повідомляє: «Вам надано статус переможця! Як вам зручніше отримати приз, кур’єром або на картку?»

Трохи пізніше виявляється, що призові документи нададуть після купівлі: нам запропонували придбати портативну колонку jbl mini 3 за 799 грн. Мовляв, відразу після купівлі можна отримати приз. На питання, що таке призові документи й чи гарантовано отримання призу, дівчина повторила завчену і вже кілька разів озвучену фразу «вам присвоєно статус переможця, в призових документах, які прийдуть після оплати, буде вказана вся інформація».

До речі, такі ж колонки в магазинах можна придбати всього за 218 грн. У надії отримати «приз» можна переплатити 581 грн.

У «Родинного клубу» є свій сайт. Виявляється, щоб взяти участь в акції, не потрібно чекати «особливого СМС», можна заповнити заявку онлайн. В одному з розділів сайту заховані умови акції: відскановані сторінки документа. Згідно з ним, «статус переможця» означає, що ви отримали інформаційні матеріали. Тобто переможець кожен, кому розкажуть про акцію.

Серед усіх переможців вибирають «головного». Це відбувається «на розсуд організатора». Ба більше, згідно з умовами, приз за певних обставин взагалі можуть нікому не дати й ніхто не понесе за це ніякої відповідальності.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу