Луцьк

Потік українських заробітчан до Польщі за місяць зріс майже втричі

Взято з https://www.volynnews.com/ua/news/all/potik-ukrayinskykh-zarobitchan-do-polshchi-za-misiats-zris-mayzhe-vtrychi-/

Відновлення економіки Польщі відродило попит на робітників з України. Їхній потік у сусідню країну в травні збільшився майже втричі.

Про це повідомляє Rzeczpospolita з посиланням на дані штабу прикордонної служби Польщі в середу, 3 червня.

«В той час, як у квітні до нас прибуло менш як 34 тисячі українців, у травні ця кількість майже потроїлася – до 94 тисяч», – йдеться в повідомленні.

Президент агентства з працевлаштування EWL Анджей Коркус у коментарі виданню зазначив, що у сфері логістики та агропродовольчої галузі попит на співробітників з-за кордону на понад 20% вищий, ніж рік тому. При цьому ресторанна і готельна індустрія в умовах пандемії скоротилися до мінімуму.

Своєю чергою, президент агентства Personnel Service Кшиштоф Інглот повідомив, що зараз у Польщі на 300-400 тисяч українців менше, ніж рік тому. Це є результатом їх масового повернення в Україну в перші тижні пандемії, а також утрудненого припливу сезонних робітників.

Крім того, за словами Інглота, вартість приїзду працівників з України зараз утричі вища, ніж рік тому. Повідомляється, що його агентство залучає 150-300 українців на тиждень для роботи в харчовій промисловості, логістики та виробництві побутової техніки.


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Реклама

Loading…

Схожі новини

Back to top button
Close
Close