Заклади освіти Буковини переведуть на дистанційну форму навчання

3

У Чернівецької області усі заклади освіти перейдуть на дистанційну форму навчання через збільшення кількості випадків коронавірусу. Про це повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у Facebook.

«Щойно завершилося засідання обласної комісії ТЕБ та НС. Вона ухвалила обов’язкове до виконання рішення всіма засновниками освітніх закладів на території Чернівецької області. Всі заклади переводяться на дистанційну форму навчання», – наголосив він.

Такі карантинні обмеження будуть діяти протягом двох тижнів. За словами Осачука, рішення стосується також всіх гуртків, позашкільної роботи, мистецьких і спортивних шкіл.

Він зауважив, що на Буковині у п’ять разів зросла кількість дітей, які захворіли на коронавірус.

«Епідеміологи, коли встановлюють джерело зараження, у більшості випадків, виходять на те, що це пов’язано зі школами та садочками. Саме тому ми повинні розірвати цей ланцюг інфікування», – додав він.

Також відзавтра мають обмежити роботу до 20:00 заклади громадського харчування.

Зазначимо, що раніше сьогодні в МОН виступили з рекомендаціями ВНЗ самостійно визначати форму організації освітнього процесу та надавати перевагу змішаній формі навчання. Відтак лекції у вищих навчальних закладах можна проводити за умови, що аудиторії будуть заповнені не більш ніж на 50%.

Як інформував ZAXID.NET, 17 лютого регіональна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Івано-Франківщини вирішила з 22 до 28 лютого посилити карантинні обмеження. 19 лютого вона також постановила встановити блокпости з медиками на кордонах деяких міст області.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/shkoli_bukovini_pereydut_na_distantsiyne_navchannya_cherez_rist_hvorih_na_covid_19_n1514821